جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 103611
 بازدید امروز : 163
 کل بازدید : 1991246
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.9219
ساعت
اخبار > سفیر رژیم صهیونیستی در تیرانا: هارمونی دینی شما رهایی به ارمغان می آورد.


  چاپ        ارسال به دوست

سفیر رژیم صهیونیستی در تیرانا: هارمونی دینی شما رهایی به ارمغان می آورد.

سفیر رژیم صهیونیستی در تیرانا در جلسات جداگانه که با رهبران دینی آلبانی از جمله آناستاس یانولاتوس رهبر ارتودوکس های مسیحی آلبانی، حاج سلیم موچا، رئیس جامعه اسلامی آلبانی، آقای روک میردیتا رئیس جامعه کاتولیک مسیحی آلبانی و حاج بابا ادموند براهیمای رهبر مرکز جهانی بکتاشیه  هارمونی دینی در آلبانی را موجب رهایی دانست.
در دیدار با رهبر ارتودوکسهای آلبانی، سفیر رژیم صهیونیستی گفت که اسرائیل از تمامی ادیان توحیدی که وضعیت آرامش موجود را در بیت المقدس حفظ می کنند، حمایت می کند.
در دیدار با آقای سلیم موچا، رئیس جامعه اسلامی آلبانی سفیر کوهن از وجود هارمونی دینی در این کشور تجلیل کرد. آقای موچا سفیر کوهن را با فعالیت های 20 ساله جامعه اسلامی آلبانی آشنا کرد.
در دیدار با رهبر جهانی بکتاشیه حاج بابا ادموند براهیمای، سفیر کوهن دوباره در باره ارزش وجود هارمونی دینی در آلبانی سخن گفت. رهبر جهانی بکتاشیه  حاج بابا ادموند براهیمای ضمن آشنایی سفیر کوهن با سختی ها و مشکل های که پیش روی بکتاشی ها بوده است از سفیر کوهن خواست که مرکز جهانی بکتاشیه را با موسسات پر نفوذ یهودی در جهان مرتبط نماید. سفیر کوهن از این درخواست استقبال کردند و گفتند که تلاش خود را در این راستا انجام می دهد.
در دیدار با روک میردیتا رئیس کاتولک های آلبانی، سفیر کوهن گفت که روابط میان دو ملت ما باز و بر اساس احترام متقابل بوده است. آقای روک میردیتا از طرف خود گفت که کاتولیک ها هر سال تور های با مومنان کاتولیک روانه اماکن مقدس اسرائیل می نمایند.


١٨:٠٦ - 1393/03/25    /    شماره : ٥٩٦٣٣٧    /    تعداد نمایش : ٥٩٥٨